Het team

Uw bijeenkomst, onze passie.

Een goed verzorgde inhoud kan niet zonder een goed georganiseerd programma. Daarom zou Congress Care ook graag met u samenwerken. U vindt bij ons een team van enthousiaste, deskundige en initiatiefrijke mensen die er voor zorgen dat uw bijeenkomst tot in de puntjes wordt geregeld. Van een congresbureau met aantoonbare ervaring in het organiseren van medisch wetenschappelijke bijeenkomsten mag u dit verwachten. Dat we dé IAPCO gecertificeerde specialist zijn, maakt ons niet alleen trots. Het verplicht ons om uw meeting tot in de puntjes te verzorgen en uw deelnemers optimaal van dienst te zijn. Met uitstekende service en een zeer goede kwaliteit prijsverhouding. Congress Care is een partner waar u 100% zeker van kunt zijn.

Samen brengen wij ervaring en professionaliteit naar uw volgende bijeenkomst. Congress Care staat voor:

  • Betrokken
  • Proactief
  • Professioneel
  • Betrouwbaar

Haal meer rendement uit uw bijeenkomst

Wij begrijpen precies wat u bedoelt en maken van uw bijeenkomst een succes.

Rob Zikkenheimer

Rob Zikkenheimer

CEO

r.zikkenheimer@congresscare.com

Jacqueline van der Meer

Jacqueline van der Meer

CFO/COO

j.vandermeer@congresscare.com

Pepijn Klerkx

Pepijn Klerkx

project director

p.klerkx@congresscare.com

Joyce van den Boogaard

Joyce van den Boogaard

project manager

j.vandenboogaard@congresscare.com

Ellis Erren

Ellis Erren

project manager

e.erren@congresscare.com

Victoria Garcia

Victoria Garcia Cebrones

society secretariat

v.garcia@congresscare.com

Daphne Jacobs

Daphne Jacobs

project manager

d.jacobs@congresscare.com

Debbie Schuurmans

Debbie Schuurmans

project manager

d.schuurmans@congresscare.com

Jeanette Slenders

Jeannette Slenders

support

j.slenders@congresscare.com

Jaqueline Heesakkers

Jacqueline Heesakkers

support

j.heesakkers@congresscare.com

Sander Zikkenheimer

Sander Zikkenheimer

support

s.zikkenheimer@congresscare.com

Stephanie van Borrendam

Stephanie van Borrendam

support

s.vanborrendam@congresscare.com

Simone Veldhuijzen van Zanten

Simone Veldhuijzen van Zanten

support

s.veldhuijzenvanzanten@congresscare.com

 

© Copyright 2017 - Congress Care - Website door Newstaed