Het team

Uw bijeenkomst, onze passie.

Een goed verzorgde inhoud kan niet zonder een goed georganiseerd programma. Daarom zou Congress Care ook graag met u samenwerken. U vindt bij ons een team van enthousiaste, deskundige en initiatiefrijke mensen die er voor zorgen dat uw bijeenkomst tot in de puntjes wordt geregeld. Van een congresbureau met aantoonbare ervaring in het organiseren van medisch wetenschappelijke bijeenkomsten mag u dit verwachten. Dat we dé IAPCO gecertificeerde specialist zijn, maakt ons niet alleen trots. Het verplicht ons om uw meeting tot in de puntjes te verzorgen en uw deelnemers optimaal van dienst te zijn. Met uitstekende service en een zeer goede kwaliteit prijsverhouding. Congress Care is een partner waar u 100% zeker van kunt zijn.

Samen brengen wij ervaring en professionaliteit naar uw volgende bijeenkomst. Congress Care staat voor:

  • Betrokken
  • Proactief
  • Professioneel
  • Betrouwbaar

Haal meer rendement uit uw bijeenkomst

Wij begrijpen precies wat u bedoelt en maken van uw bijeenkomst een succes.

Pepijn Klerkx

Pepijn Klerkx

Partner – managing director

p.klerkx@congresscare.com

Roderick Mulder

Roderick Mulder

Partner – finance & operations

r.mulder@congresscare.com

Rob Zikkenheimer

Rob Zikkenheimer

Partner – managing director

r.zikkenheimer@congresscare.com

Jacqueline van der Meer

Jacqueline van der Meer

Partner – finance & operations

j.vandermeer@congresscare.com

Debbie Schuurmans

Debbie Schuurmans

project director

d.schuurmans@congresscare.com

Joyce van den Boogaard

Joyce van den Boogaard

project manager

j.vandenboogaard@congresscare.com

Ellis Erren

Ellis Erren

marketing- en project manager

e.erren@congresscare.com

Mabel Sutherland

project manager

m.sutherland@congresscare.com

Lesley van Lierop

Lesley van Lierop

project manager

l.vanlierop@congresscare.com

Lieke van der Zanden

project manager

l.vanderzanden@congresscare.com

Victoria Garcia

Victoria Garcia Cebrones

society secretariat

v.garcia@congresscare.com

Jaqueline Heesakkers

Jacqueline Heesakkers

support

j.heesakkers@congresscare.com

Amy van Raaij

Amy van Raaij

support

a.vanraaij@congresscare.com

Jeanette Slenders

Jeannette Slenders

support

j.slenders@congresscare.com

Loes Staal

support

l.staal@congresscare.com

Britt Verhagen

support

b.verhagen@congresscare.com

Bjorn vd Wal

Bjorn van der Wal

support

b.vanderwal@congresscare.com

Sander Zikkenheimer

Sander Zikkenheimer

support

s.zikkenheimer@congresscare.com

© Copyright 2022 - Congress Care - Website door Lemone